ЦНАП М.ЗАПОРІЖЖЯ

Дневник

Главная » 2011 » Жовтень » 20 » 02_002_004; ДОЗВІЛ НА РОЗМІЩЕННЯ ВІДХОДІВ
11:21
02_002_004; ДОЗВІЛ НА РОЗМІЩЕННЯ ВІДХОДІВ

02_002_004; ДОЗВІЛ НА РОЗМІЩЕННЯ ВІДХОДІВ.
Нормативно-правові акти, якими регламентується видача документа:
Закони України:
0
Акти Центральних органів виконавчої влади: 
0
Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування:
0
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання документа дозвільного характеру:
ЗАЯВА
1. ПРОЕКТ ЛІМІТУ НА УТВОРЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ ВІДХОДІВ; 2. ДОВІДКА ПРО НАЯВНІСТЬ СПЕЦІАЛЬНО ВІДВЕДЕНИХ В УСТАНОВЛЕНОМУ ЗАКОНОДАВСТВОМ ПОРЯДКУ МІСЦЬ ЧИ ОБ'ЄКТІВ РОЗМІЩЕННЯ ВІДХОДІВ; 3. ВІДОМОСТІ ПРО СКЛАД І ВЛАСТИВОСТІ ВІДХОДІВ, ЩО УТВОРЮЮТЬСЯ, А ТАКОЖ СТУПІНЬ ЇХ НЕБЕЗПЕЧНОСТІ ДЛЯ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ ;4. ДОВІДКА ПРО НОРМАТИВНО ДОПУСТИМІ ОБСЯГИ УТВОРЕННЯ ВІДХОДІВ; 5. ДОВІДКА ПРО ПИТОМІ ПОКАЗНИКИ УТВОРЕННЯ ВІДХОДІВ; 6. ДОВІДКА ПРО НАЯВНІСТЬ УСТАНОВОК (ПОТУЖНОСТЕЙ) З ВИДАЛЕННЯ ВІДХОДІВ; 7. ДОВІДКА ПРО НАЯВНІСТЬ ПОТУЖНОСТЕЙ З УТИЛІЗАЦІЇ ВІДХОДІВ; 8. КОПІЯ ДОГОВОРУ (КОНТРАКТУ) НА ПЕРЕДАЧУ ВІДХОДІВ ІНШИМ ВЛАСНИКАМ; 9. ДОВІДКА ПРО ОБСЯГИ ТОКСИЧНИХ ВІДХОДІВ ТА ОБСЯГИ УТВОРЕННЯ, ВИКОРИСТАННЯ І ПОСТАВКУ ВІДХОДІВ ЯК ВТОРИННОЇ СИРОВИНИ І ВІДХОДІВ ВИРОБНИЦТВА ЗА ПОТОЧНИЙ РІК; 10. ВИСНОВКИ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ЩОДО ОБ'ЄКТІВ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ; 11. ІНФОРМАЦІЯ СТОСОВНО РОЗМІЩЕННЯ ВІДХОДІВ, НАКОПИЧЕНИХ ЗА ПОПЕРЕДНІ РОКИ; 12. НАКАЗ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ОСІБ У СФЕРІ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ; 13. ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНОВИХ ЗАХОДІВ У СФЕРІ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ РІК; 14. ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ У СФЕРІ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ, СПРЯМОВАНИЙ НА ЗАПОБІГАННЯ АБО ЗМЕНШЕННЯ ОБСЯГІВ УТВОРЕННЯ ВІДХОДІВ І ЗАПОБІГАННЯ ЇХ НЕГАТИВНОГО ВПЛИВУ НА НАВКОЛИШНЄ ПРИРОДНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ТА ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ; 15. ЛІЦЕНЗІЯ НА ЗДІЙСНЕННЯ ОПЕРАЦІЙ У СФЕРІ ПОВОДЖЕННЯ З НЕБЕЗПЕЧНИМИ ВІДХОДАМИ (У РАЗІ ОДЕРЖАННЯ ЛІМІТІВ НА УТВОРЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ ВІДХОДІВ, ВКЛЮЧЕНИХ ДО РОЗДІЛУ А ЖОВТОГО ПЕРЕЛІКУ ВІДХОДІВ, ЗАТВЕРДЖЕНОГО ПОСТАНОВОЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 13 ЛИПНЯ 2000Р. N 1120; 16. ДОЗВІЛ НА ЕКСПЛУАТАЦІЮ ОБ'ЄКТА ПОВОДЖЕННЯ З НЕБЕЗПЕЧНИМИ ВІДХОДАМИ НА ВІДПОВІДНІЙ ТЕРИТОРІЇ, ВИДАНИЙ ОРГАНОМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.
Платність (безоплатність) видачі документа дозвільного характеру:
БЕЗОПЛАТНИЙ
Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата (назва та реквізити нормативно-правового акту):
ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ВІДХОДИ", ПОСТАНОВА КМУ ВІД 03.08.1998 № 1218 "ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗРОБЛЕННЯ, ЗАТВЕРДЖЕННЯ І ПЕРЕГЛЯДУ ЛІМІТІВ НА УТВОРЕННЯ ТАРОЗМІЩЕННЯ ВІДХОДІВ"
Розмір плати:
0
Розрахунковий рахунок для внесення плати:
0
Строк, протягом якого видається документ дозвільного характеру:
10 РОБОЧИХ ДНІВ
Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні документа дозвільного характеру:
ПОДАННЯ СУБ`ЄКТОМ ГОСПОДАРЮВАННЯ НЕПОВНОГО ПАКЕТА ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ ДОКУМЕНТА ДОЗВІЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ, ЗГІДНО З ВСТАНОВЛЕНИМ ВИЧЕРПНИМ ПЕРЕЛІКОМ; ВИЯВЛЕННЯ В ДОКУМЕНТАХ, ПОДАНИХ СУБ`ЄКТОМ ГОСПОДАРЮВАННЯ, НЕДОСТОВІРНИХ ВІДОМОСТЕЙ; НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕНИХ ЕКСПЕРТИЗ ТА ОБСТЕЖЕНЬ АБО ІНШИХ НАУКОВИХ І ТЕХНІЧНИХ ОЦІНОК, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ВИДАЧІ ДОКУМЕНТА ДОЗВІЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ.
Строк дії документа дозвільного характеру (необмеженість строку дії):
ДОЗВІЛ ВИДАЄТЬСЯ НА ОДИН РІК, НАБИРАЄ ЧИННОСТІ ПІСЛЯ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЛІМІТІВ НА УТВОРЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ ВІДХОДІВ (П.15 ПОСТАНОВИ КМУ №1218 ВІД 03.08.1998) 
Необхідність у проведенні експертизи (обстеження) об єкта, на який видається документ дозвільного характеру:
0
Платність (безоплатність) проведення експертизи (обстеження):
0
Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата (назва та реквізити нормативно-правового акту):
0
Розмір плати проведення експертизи (обстеження):
0
Розрахункові рахунки для внесення плати:
0
Просмотров: 2325 | Добавил: СистемнийАдміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Статистика

ПОШУК ПО САЙТУ

Ласкаво просимо!

Анкета

Зазначте види послуг, які Ви отримували в приміщенні ДЦ
Всего ответов: 29

...