ЦНАП М.ЗАПОРІЖЖЯ

Доска объявлений

Главная » Доска объявлений » Якщо Ви зареєструвались » Увага!

Щодо реєстрації декларацій про початок вик-ня підготовчих робіт, про початок вик-ня буд-х робіт і та про готовність об'єкта до експлуатаці
Информация | 23.07.2012, 11:09

Рекомендації Державної служби України з питань регуляторної

політики та розвитку підприємництва щодо видачі у межах дозвільних центрів документів дозвільного характеру, які не включені до переліку

передбаченого Законом України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»


Щодо  реєстрації декларацій про початок виконання підготовчих робіт, про початок виконання будівельних робіт і та  про готовність об'єкта до експлуатації. 

Статтею 4 Закону передбачено, що видача документів дозвільного характеру регіональними та місцевими дозвільними органами здійснюється за принципом організаційної єдності. Суб'єкт господарювання за одержанням документів дозвільного характеру (переоформлення, видача дублікатів, анулювання), що видаються місцевими дозвільними органами, звертається до державного адміністратора в дозвільному центрі.

Відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461, та Порядків виконання підготовчих і будівельних робіт, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466, реєстрація декларації здійснюється з дотриманням вимог Закону про дозвільну систему.

Декларація приймається в дозвільному центрі за місцезнаходженням об'єкта.

Реєстрацію Декларації проводить Інспекція держаного архітектурно-будівельного контролю за місцезнаходженням об'єкта на безоплатній основі.

Враховуючи викладене, прийом декларацій про готовність об'єкта до експлуатації, про початок виконання підготовчих робіт та про початок виконання будівельних робіт має здійснюватись за принципом організаційної єдності в дозвільному центрі за місцезнаходженням об'єкта.

Добавил: СистемнийАдміністратор | Контактное лицо: Радченко Ірина Юріївна E | Телефон: 787-56-15
Просмотров: 636 | Размещено до: 23.08.2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Статистика

ПОШУК ПО САЙТУ

Ласкаво просимо!

Анкета

Чи є достатньою інформація на стендах?
Всего ответов: 30

...