ЦНАП М.ЗАПОРІЖЖЯ

Доска объявлений

Главная » Доска объявлений » Якщо Ви зареєструвались » Увага!

Щодо рішення міської ради про подовження оренди земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності.
Информация | 23.07.2013, 11:09

Рекомендації Державної служби України з питань регуляторної

політики та розвитку підприємництва щодо видачі у межах дозвільних центрів документів дозвільного характеру, які не включені до переліку

передбаченого Законом України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»

Щодо рішення міської ради про подовження оренди земельних ділянок, що перебувають  у державній або комунальній власності.

Законом України «Про  Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» (далі – Закон про перелік) затверджено Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

Відповідно до статті 1 Закону про перелік забороняється вимагати від суб'єктів господарювання отримання документів дозвільного характеру, необхідність отримання яких не передбачена законом та які не внесені до Переліку, затвердженого цим Законом.

Встановлення інших видів документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності може здійснюватися шляхом внесення відповідних змін до цього Закону.

Разом з цим, відповідно до норм статті 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» (далі – Закон  про дозвільну систему) виключно законами, які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру, встановлюються, зокрема необхідність одержання документів дозвільного характеру та їх види.

Видача документів дозвільного характеру регіональними та місцевими дозвільними органами здійснюється за принципом організаційної єдності.

У відповідності до частини першої статті 7 Закону про дозвільну систему видача (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру, оформлених регіональними та місцевими дозвільними органами, здійснюється в дозвільному центрі державним адміністратором за принципом організаційної єдності.

Разом з тим відповідно до статті 1 Закону про дозвільну систему дозвільна (погоджувальна) процедура - це сукупність дій, що здійснюються суб'єктами господарювання, державними адміністраторами та дозвільними органами під час проведення погодження (розгляду), оформлення, надання висновків тощо, які передують отриманню документа дозвільного характеру.

 Враховуючи викладене, рішення міської ради про внесення змін, припинення, поновлення договору оренди земельної ділянки є частиною дозвільної (погоджувальної) процедури щодо отримання рішення про надання в оренду земельної ділянки тощо.

 В той же час, відповідно до частини 11 статті 4-1 Закону про дозвільну систему основні вимоги до порядку видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру поширюються на всі документи дозвільного характеру, у тому числі на дозвільні (погоджувальні) процедури, якщо інше не встановлено законом.

Таким чином, зазначені документи повинні видаватися державним адміністратором через дозвільний центр. 


Добавил: СистемнийАдміністратор | Контактное лицо: Радченко Ірина Юріївна E W | Телефон: 787-56-15
Просмотров: 591 | Размещено до: 23.08.2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Статистика

ПОШУК ПО САЙТУ

Ласкаво просимо!

Анкета

У опитаванні приймав участь СГД у якого кількість працівників
Всего ответов: 19

...