ЦНАП М.ЗАПОРІЖЖЯ

Доска объявлений

Главная » Доска объявлений (15)

Якщо Ви зареєструвались [21]
Для тих, хто вперше віддвідав наш Сайт і бажає з нами спілкуватись

Рекомендації Державної служби України з питань регуляторної

політики та розвитку підприємництва щодо видачі у межах дозвільних центрів документів дозвільного характеру, які не включені до переліку

передбаченого Законом України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»

Щодо рішення міської ради про подовження оренди земельних ділянок, що перебувають  у державній або комунальній власності.

Законом України «Про  Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» (далі – Закон про перелік) затверджено Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

Відповідно до статті 1 Закону про перелік забороняється вимагати від суб'єктів господарювання отримання документів дозвільного характеру, необхідність отримання яких не передбачена законом та які не внесені до Переліку, затвердженого цим Законом.

Встановлення інших видів документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності може здійснюватися шляхом внесення відповідних змін до цього Закону.

Разом з цим, відповідно до норм статті 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» (далі – Закон  про дозвільну систему) виключно законами, які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру, встановлюються, зокрема необхідність одержання документів дозвільного характеру та їх види.

Видача документів дозвільного характеру регіональними та місцевими дозвільними органами здійснюється за принципом організаційної єдності.

У відповідності до частини першої статті 7 Закону про дозвільну систему видача (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру, оформлених регіональними та місцевими дозвільними органами, здійснюється в дозвільному центрі державним адміністратором за принципом організаційної єдності.

Разом з тим відповідно до статті 1 Закону про дозвільну систему дозвільна (погоджувальна) процедура - це сукупність дій, що здійснюються суб'єктами господарювання, державними адміністраторами та дозвільними органами під час проведення погодження (розгляду), оформлення, надання висновків тощо, які передують отриманню документа дозвільного характеру.

 Враховуючи викладене, рішення міської ради про внесення змін, припинення, поновлення договору оренди земельної ділянки є частиною дозвільної (погоджувальної) процедури щодо отримання рішення про надання в оренду земельної ділянки тощо.

 В той же час, відповідно до частини 11 статті 4-1 Закону про дозвільну систему основні вимоги до порядку видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру поширюються на всі документи дозвільного характеру, у тому числі на дозвільні (погоджувальні) процедури, якщо інше не встановлено законом.

Таким чином, зазначені документи повинні видаватися державним адміністратором через дозвільний центр. 


Увага! | Просмотров: 790 | Дата: 23.07.2013 | Комментарии (0)

У листопаді 2012 року введено в експлуатацію новий сайт центру надання адміністративних послуг за адресою: http://dozvil.zp.ua У зв`язку з цим сайт http://dozvil.ucoz.ua оновлюватися не буде.
Увага! | Просмотров: 479 | Дата: 27.11.2012 | Комментарии (0)

Рекомендації Державної служби України з питань регуляторної

політики та розвитку підприємництва щодо видачі у межах дозвільних центрів документів дозвільного характеру, які не включені до переліку

передбаченого Законом України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»


Щодо  реєстрації декларацій про початок виконання підготовчих робіт, про початок виконання будівельних робіт і та  про готовність об'єкта до експлуатації. 

Статтею 4 Закону передбачено, що видача документів дозвільного характеру регіональними та місцевими дозвільними органами здійснюється за принципом організаційної єдності. Суб'єкт господарювання за одержанням документів дозвільного характеру (переоформлення, видача дублікатів, анулювання), що видаються місцевими дозвільними органами, звертається до державного адміністратора в дозвільному центрі.

Відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461, та Порядків виконання підготовчих і будівельних робіт, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466, реєстрація декларації здійснюється з дотриманням вимог Закону про дозвільну систему.

Декларація приймається в дозвільному центрі за місцезнаходженням об'єкта.

Реєстрацію Декларації проводить Інспекція держаного архітектурно-будівельного контролю за місцезнаходженням об'єкта на безоплатній основі.

Враховуючи викладене, прийом декларацій про готовність об'єкта до експлуатації, про початок виконання підготовчих робіт та про початок виконання будівельних робіт має здійснюватись за принципом організаційної єдності в дозвільному центрі за місцезнаходженням об'єкта.

Увага! | Просмотров: 721 | Дата: 23.07.2012 | Комментарии (0)

Інформація щодо питань впровадження електронного документообігу між державними адміністраторами та дозвільними органами http://dozvil.ucoz.ua/load/
Увага! | Просмотров: 508 | Дата: 07.06.2012 | Комментарии (0)

З питань підключення дозвільних органів до РЕЄСТРУ ДОКУМЕНТІВ ДОЗВІЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ звертатись за телефонами
044 481-49-27, 044-481-49-28

Державні адміністратори вже оформили відповідні документи (додаються як зразки)

Петренко С.І. 787-65-59
Увага! | Просмотров: 879 | Дата: 01.06.2012 | Комментарии (0)

Зміни до правил розміщення зовнішньої реклами: ніхто не може вимагати у підприємця документи на розміщення вивісок. Відповідна постанова прийнята за засіданні КМУ
версія для друку


23.05.2012

Зміни до правил розміщення зовнішньої реклами: ніхто не може вимагати у підприємця документи на розміщення вивісок

 

Відповідна постанова прийнята за засіданні КМУ

 

 

23 травня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України була прийнята постанова «Про внесення змін до Типових правил розміщення зовнішньої реклами».

Зазначений проект постанови Кабінету Міністрів України розроблено на виконання доручення Уряду від 28.04.2012 № 6864/7/1-12 та з метою усунення перешкод, які створюються місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування суб’єктам господарювання при розміщення ними вивісок (табличок).

Проектом визначаються термін "вивіски", вимоги щодо їх встановлення, вичерпні підстави та умови демонтажу вивісок, встановлюється заборона вимагати будь-які документи для розміщення вивісок, які не передбачені законодавством.

Реалізація проекту не потребує додаткових матеріальних та фінансових витрат з Державного бюджету України.

Прийняття акту сприятиме впровадженню чіткої та прозорої процедури розміщення вивісок (табличок) та забезпечить уникнення прийняття одноосібних рішень щодо віднесення тієї чи іншої вивіски до зовнішньої реклами.

Це ще один крок назустріч бізнесу.

 

 

Увага! | Просмотров: 522 | Дата: 01.06.2012 | Комментарии (0)

Надаємо шаблони інформаційних карток для адміністративних послуг. (додаються) Відповідну інформацію направляти на електронну адресу mailto:adzp2135@rambler.ru

Назви файлам надавати згідно формату

Назва організації_01.doc

Назва організації_02.doc

Назва організації_03.doc

_01:_02: - це порядковий номер картки

Наприклад:

ЛЕНІНСЬКА РА_01.doc

ЛЕНІНСЬКА РА_02.doc

ЛЕНІНСЬКА РА_03.doc

Файли заархівувати, 

Тема повідомлення - ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ

в ТІЛІ ЛИСТА надрукувати повну назву установи та код ідн, а також номер телефону відповідального виконавця


Петренко С.І.787-65-59

Увага! | Просмотров: 807 | Дата: 01.06.2012 | Комментарии (0)

З термінами видачі дозвільних документів тепер не затягуватимуть
версія для друку
10.02.2012

З термінами видачі  дозвільних документів тепер не затягуватимуть

 

Законопроектом уточнено відповідні терміни

 

 

Верховна рада прийняла в цілому  законопроект «Про внесення зміни до статті 4-1 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (щодо рішень представницьких органів місцевого самоврядування)».

Даний законопроект розроблено з метою усунення зловживань в порушеннях терміну видачі дозвільних документів.

 Оскільки місцеві ради вирішують дозвільні питання на сесіях відповідних рад (пленарних засіданнях), то термін розгляду і прийняття рішень про видачу, переоформлення, видачу дублікатів, анулювання або відмову у видачі документів дозвільного характеру для представницьких органів місцевого самоврядування (депутатів) складає 30 днів.

Всі інші дозвільні органи зобов’язані видавати дозвільні документи  протягом 10 робочих днів, якщо інші строки не передбачені спеціальним законом.

 

 

Увага! | Просмотров: 516 | Дата: 22.02.2012 | Комментарии (0)

У приміщенні Єдиного дозвільного центру, який відкрито за адресою вул. Українська, 50, передбачається робота "Юридичної клініки" у якій на громадських засадах, за графіком будуть вести прийом суб`єктів господарювання представники громадських організацій захищаючих підприємців (як правило фахівці-юристи). Бажаючі прийняти участь у цій роботі, можуть подати свої пропозиції до 28 жовтня 2011 року за факсом 62-33-30, або безпосередньо в Дозвільний центр.
Увага! | Просмотров: 553 | Дата: 21.10.2011 | Комментарии (0)

Статистика

ПОШУК ПО САЙТУ

Ласкаво просимо!

Анкета

Обсяг інформації про ДЦ, представлений в ДЦ
Всего ответов: 22

...